helloCash: Die Registrierkasse Blog

Alles, was Du wissen musst.

helloCash nove funkce

Nové funkce helloCash

helloCash si pro své uživatele přichystal nadílku dalších užitečných funkcí, které vám usnadní každodenní práci v našem pokladním systému. Tentokrát jsme se rozhodli spustit tři dlouho očekávané funkce helloCash …
(Pokračování textu…)

5nej.cz

5nej.cz hodnotí helloCash jako druhý nejlepší EET systém na trhu

V hodnocení pěti nej EET pokladních systémů na trhu si helloCash získala druhé místo. Podle hodnocení serveru 5nej se o toto místo zasloužila díky vynikající verzi zdarma, která je naprosto postačující pro potřeby malých podniků, díky nízkému paušálnímu poplatku a softwaru, který je kompatibilní s všemi druhy zařízení (včetně iOS). (Pokračování textu…)

eet software zdarma pro pc

EET cloudový software na vašem pc

Rychlost, s jakou se dnešní pokladní software vyvíjí, je výrazná. Kamenné prodejny stále častěji volí šikovný pokladní software, který funguje na pc, tabletech a smartphonech, raději, než komplikované registrační pokladny, které stojí tisíce korun. (Pokračování textu…)

eet na pc zdarma

EET pokladna pro vaše PC zdarma

S ohlášením zavedení zákona o Elektronické Evidenci Tržeb se mnoha podnikatelům pravděpodobně udělaly na čele vrásky. Není divu, nákup pokladního systému včetně hardwaru k registrační pokladně přináší náklady na desítky tisíc. Naštěstí je tu helloCash, která nabízí EET pokladnu zdarma, spustitelnou na jakémkoli PC. (Pokračování textu…)

účtenka eet

helloCash účtenka je v souladu se zákonem o EET

EET se rozumí povinnost prodávajícího evidovat tržby a vystavit zákazníkovi účtenku, která splňuje kritéria stanovená zákonem o EET. Pokud používáte, nebo uvažujete používat pokladní systém helloCash, mužete být klidní, protože vaše účtenka bude všechny důležité náležitosti obsahovat a ještě nabídne několik kreativních možností navíc. (Pokračování textu…)

eet nejjednodušší

Nejjednodušší eet pokladna pro vaše podnikání

Pokladna helloCash je nejjednodušší EET pokladna, která je vyvinuta tak, aby vám maximálně usnadnila vaše podnikání. helloCash ušetří čas, usnadní zaučení nových zaměstnanců a vyjde vám vstříc pokud pracujete mimo vaši provozovnu, nebo cestujete za vašimi zákazníky. (Pokračování textu…)

eet pokladny brno

Jak se helloCash stal populárním trendem eet registračních pokladen v Brně

Už jsou to dva roky, co jsme uvedli helloCach pokladní software na český trh. Proto nás těší, že je naše eet pokladna populární na brněnsku.

Díky kvalitní a vzdělané pracovní síle, výborné logistické dostupnosti, široké škále studijních oborů různých úrovní, bohatému kulturnímu životu a dalším ukazatelům, se Brno stalo populární volbou začínajících podniků a start-upů.
(Pokračování textu…)

eet bez pausalu

helloCash: eet pokladna bez paušálu

Řekněme, že váš podnik roste a služby pokladny zdarma prostě už nestačí. Rádi byste vyzkoušeli funkce jednoho ze tří dalších modelů helloCash, ale bojíte se závazků. Tak potom pro vás máme dobrou zprávu, helloCach eet pokladny jsou bez paušálu! (Pokračování textu…)

android eet zdarma

Mobilní EET pokladna zdarma pro jakékoli Android zařízení

Patříte také mezi ty podnikatele, které nemile překvapilo zavedení EET. Lámete si hlavu, kde jenom váš podnik vezme peníze na nákup veškerého vybavení registrační pokladny? Máme pro vás dobrou zprávu: je tu totiž helloCash EET pokladní systém, který můžete obsluhovat z vašeho Android chytrého telefonu a navíc je zcela zdarma.
(Pokračování textu…)

Vytvářejte snadno účtenky, které jsou v souladu s EET

V dnešním příspěvku vás seznámíme s jednou z hlavních funkcí pokladního systému helloCash, zaměříte totiž na vytváření a správu účtenek.

Brzy zjistíte, že s naším pokladním systémem můžete vytvářet a uspořádat všechny své účtenky během několika kliknutí. Přihlaste se do helloCash, a pojďte si s námi vyzkoušet vytvořit testovací účtenky.
(Pokračování textu…)

zentrada blogpost

Speciální nabídka pro zákazníky helloCash a vaše úspěchy v prodeji

zentrada_hellocash

Jak správně platit!

Úspěch v maloobchodě dnes vyžaduje stále širší sortiment výrobků a neustále nové propagační nápady, aby bylo možné optimálně využít stávající frekvenci zákazníků.

A proto nás těší, že Vám můžeme nabídnout další nejmodernější maloobchodní řešení prostřednictvím partnerství se zentradou, největším evropským maloobchodním portálem pro nákup spotřebního zboží.
(Pokračování textu…)