Nakupujte levnou pokladnu helloCash pro Českou republiku

Registrační pokladna s nejjednodušší obsluhou

splňuje zákonné požadavky včetně EET již v základní verzi

 • bez závazku
 • žádné instalační náklady
 • možné kdykoliv zrušit

Tak jednoduché jako nikdy

Řešení pokladny helloCash usnadňuje vaše každodenní podnikání , splňuje všechny zákonné požadavky a poskytuje mnoho užitečných funkcí.

Nakupujte levnou pokladnu helloCash pro Českou republiku

helloCash můžete jednoduše spustit ve vašem prohlížeči

Řešení POS od helloCash je řízeno prohlížečem a kompatibilní s aktuálním hardwarem. Instalace není nutná, protože vaše data jsou uložena v cloudu. Při pravidelných aktualizacích je váš systém POS vždy aktuální.

Nakupujte levnou pokladnu helloCash pro Českou republiku

K použití na tabletu, smartphonu nebo notebooku

S jakýmkoliv chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem máte přístup k elektronické pokladně. Informace jsou poskytovány v reálném čase. Takže máte vždy přehled o tom, co se děje v Vašem obchodě a jste informováni o všech obchodních procesech. Mobilní zařízení Vás snadno propojí s Vašimi zákazníky.

Nakupujte levnou pokladnu helloCash pro Českou republiku

helloCash splňuje zákonné požadavky na EET

Už se nemusíte starat o požadavky GoBD. Váš POS systém splňuje všechny zákonné požadavky. Pokud vláda stanoví přísnější požadavky, rozšíříme a zdokonalíme váš systém a budeme vás informovat o změnách v čase, kdy vstoupí v platnost.

s helloCash vytváříte doklady v rekordním čase

 • z tohoto sortimentu
 • Účtenky a faktury vytiskněte, nebo odešlete v PDF formátu
 • rozhraní pro čtečky čárových kódů
Pokladna v českém helloCash

Vytvořte doklad s helloCash během několika sekund

Přidejte, vytvořte nebo naskenujte jednodušše zboží nebo služby do dokladu.

Nakupujte levnou pokladnu helloCash pro Českou republiku
Nakupujte levnou pokladnu helloCash pro Českou republiku

BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ

Náš tým Vám rád poradí e-mailem nebo telefonicky.

Nakupujte levnou pokladnu helloCash pro Českou republiku

jednoduchá obsluha

Vyvíjíme s našimi zákazníky, abychom mohli zaručit, že helloCash zůstanou tou nejjednodušší pokladnou na trhu.

široký výběr odvětví

široký výběr odvětví

Zvolte při registraci odvětví Vašeho podnikání, aby se helloCash správně přednastavila.

vždy aktuální

vždy aktuální

protože s helloCash máte vždy Verze k dispozici.

Nakupujte levnou pokladnu helloCash pro Českou republiku
 • bez závazku
 • žádné instalační náklady
 • možné kdykoliv zrušit

A toto je Anna z helloCash

Jako jeden ze spoluzakladatelů helloCash, Anna se stará o spokojenost našich zákazníků.

I Podívat se na video

Pouze jedna registrační pokladna, ale mnoho možností

S helloCash získáte více než jen jednoduchou pokladnu. Můžete dokončit fakturaci během několika sekund, provést rezervace schůzek a spravovat své klienty a zaměstnance. Připojením k tiskárně účtenek, můžete vytisknout své příjmy a přehledy v sekundě, vše i s logem Vaší společnosti. Potvrzení se nevytiskne automaticky, ale může být zasláno e-mailem nebo mobilní aplikací. Tím šetříte zdroje a chráníte životní prostředí. Účetnictví nebylo nikdy tak snadné jako u pokladny helloCash. Můžete počítat bankovky a mince a hravě kombinovat klasické účetnictví s inteligentní logistikou. Připojte se k externím zařízením a požívejte různé platební metody, jako je platba v hotovosti, kreditní kartou, nebo poukázkou. Nejlepší služba, kterou můžete svým zákazníkům nabídnout, je propojení systému helloCash s platebním terminálem SumUp. Tímto způsobem můžete přijímat všechny platby všemi platebními kartami, ať s pomocí nejnovější bezkontaktní technologie, nebo čipem.

vlastní nastavení platebních metod

Potřebujete malou obchodní pokladnu nebo máte malou firmu? Funkce jsou rozmanité a specifické pro daný obor. Pokud potřebujete pomoc s konfigurací, máte k dispozici bezplatnou podporu prostřednictvím e-mailu nebo telefonu. Řekněte nám, jak chcete pracovat ve Vaší společnosti a jak by měla Vaše pokladna vypadat a fungovat v budoucnu. Naši zkušení odborníci přes pokladní systémy Vám rádi poradí a osobně Vám najdou ideální řešení na míru..

V souladu s EET, nyní i v budoucnu

Pokladní systémy vyhovující EET jsou v České republice povinné od roku 2016 EET mimo jiné upravuje formát, v jakém mají být dokumenty a záznamy uchovávány tak, aby je mohl daňový úřad zaznamenat. Na druhé straně by mělo být zabráněno korupci údajů. Znovu a znovu se čte o případech daňových úniků a stát stále více kontroluje dodržování EET. Téměř žádný podnikatel se s tímto tématem nezabývá rád. Nechte vše na helloCash! Díky mobilní registrační pokladně mohou být všechny obchodní transakce kompletně zaznamenány. Změní-li se právní podmínky, aktualizujeme Vaši registrační pokladnu a Vás o všem informujeme..

Nenápadný design zaručuje diskrétní linii obchodu

Čas velkých a objemných pokladen je dávno pryč. Zákazníci i obchodníci oceňují jednoduché vzory a diskrétní linie obchodů, které spíše než na pokladnu upozorňují na produkty. Při použití elektronické pokladny stačí dobíjet pouze počítač, smartphone nebo tablet. Pokud jste zaneprázdněni něčím jiným, můžete to prostě vložit do zásuvky..

Registrační pokladny

Registrační pokladny jsou pojmem, který se začal častěji skloňovat od roku 2005, kdy v České republice nabyl platnosti zákon o registračních pokladnách. Od roku 2016 pak platí zákon o elektronické evidenci tržeb. Zavádění EET probíhá postupně ve vlnách od 1. prosince 2016, přičemž třetí a čtvrá vlna bude zahájena 1. května 2020.

Vlny EET

 • vlna - od 1. prosince 2016 - ubytovací a stravovací služby
 • vlna - od 1. března 2017 - maloobchod a velkoobchod
 • a 4. vlna - společně pro obě fáze od 1. května 2020 - ostatní činnosti, jako jsou svobodná povolání, doprava, zemědělství, řemesla a výrobní činnosti

Více informací o povinných subjektech s konrétním označením NACE a podrobný harmonogram zavádění naleznete zde.

Do EET se musí podnikatelé zapojit, pokud jim platí zákaznící následujícími způsoby:

 • v hotovosti
 • stravenkami či poukazy
 • šeky a směnkami.

Naopak, pokud zákazníci k platbě používají výhradně karty, převod na účet, nebo inkaso, EET se podnikatele netýká. Další výjimky, kterých se EET netýká jsou sociální služby, tržby z prodeje sladkovodních ryb v období 18,-24.12., tržby z prodeje předplacených telefonních karet, z obchodní letecké dopravy, z hazardních her a výjimka také platí pro zrakově postižené podnikatele.

Pokud máte povinnost zavést elektronickou evidenci tržeb a čeká vás výběr registrační pokladny vhodné pro vás, položte si nejprve tyto otázky:

 • Potřebujete přijímat platby kartou? Uvědomte si, že pokud díte zákazníkům možnost platit kartou, může se zvýšit částka, kterou za nákup u vás utratí.
 • Budete zařízení používat na jednom místě, nebo v terénu? Pokud budete potřebovat přenosné zařízení budete určitě preferovat co nejmenšíí rozměry. Zajímejte se také o výdrž zařízení na baterii. U zařízení, které budete používat na jednom místě, například v kamenné prodejně, naopak oceníte větší displej.
 • Jaký je váš rozpočet na pořízení registrační pokladny? Chcete platit jednorázově, nebo pravidelným paušálem? Více o cenách najdete zde.

Technická řešení pro registrační pokladny

Co se týče technického řešení vaší elektronické pokladny máte možnost výběru z několika variant:

 • Dotyková EET pokladna - je přenosná, takže ji můžete použít i v terénu. Hodí se pro řemeslníky, trhovce i do malých a středních provozoven. Nevýhodou může být fakt, že dotykový displej je náchylný k poškození a také to, že nepřijímá platební karty.
 • Pokladna s platebním terminálem - pokud hledáte řešení, které vašim zákazníkům umožní platbu kartou je varianta s integrovaným platebním terminálem to pravé řešení. Pro vás znamená tato mobilní varianta zjednodušení, protože nebudete muset přepisovat částku k úhradě a vyhnete se tak i případným chybám. Tiskárna účtenek je integrovaná, takže vám stačí pouze jedno zařízení.
 • Vlastní zařízení (PC, tablet, notebook, telefon) se softwarem a externí tiskárnou účtenek - nákup nového zařízení není podmínkou, můžete využít své stávající zařízení (ať už je to mobilní telefon, tablet, nebo počítač) a na něm si nainstalovat vhodný program. Pak už potřebujete jen tiskárnu a tu můžete použít stávající, nebo v případě potřeby zakoupit přenosnou.
 • Tlačítková EET pokladna - tlačítka jsou odolnější než dotykový displej a někteří uživatelé je preferují. Pokladna je na bateriia je tedy i přenosná, nevýhodou je menší displej.
helloCash
Podnik
Právní informace

Registrierkasse Österreich günstig kaufen hellocash Registrierkasse Österreich günstig kaufen hellocash
Copyright © 2020 mRaP GmbH. Všechna práva vyhrazena.