Pokladna v českém helloCash

si můžete nechat svou registrační pokladnu helloCash

V každém modelu pokladny jsou zahrnuty následující funkce

Přehled &
Fakturace


Prohlídky na palubě
pokladní kniha
Několik platebních metod
vlastní nastavení platebních metod
možnosti platby
třídění položek přetažením
Vlastní nastavení platebních metod
Dodací listy
Online kalendář

Analýza &
Statistika


Oblast působnosti
správa zaměstnanců
včetně adresáře a řízení zákazníků
export dat
interaktivní statistiky

Bezpečné &
Přizpůsobení


Optimální pro
Cloudové řešení
zabezpečení dat
Kompatibilní s RKSV
100%v souladu se zákony

helloCash: 4 modely, od bezplatných po neuvěřitelně levné. Bez když a ale

Kdo říká, že pokladna stojí více? Kdo tvrdí, že společný systém je ideálním řešením pro všechny požadavky a řády velikosti? A kdo si myslí, že všechny právní požadavky mohou být pokryty pouze placenou verzí? Pokladna helloCash vám nabízí 4 důmyslné modely pokladny , které usnadňují každodenní podnikání a umožňují vašemu podnikání růst. Bez ohledu na to, v jakém oboru jste a v jakém rozsahu fakturujete: Pokladna helloCash má pro každého Objevte správné řešení. A to se všemi výhodami helloCash: Kompatibilní s RKSV, plnéfunkční již v základní verzi a používá se snadné a rychlé v provozu.

Zdarma

0

Střední

89

/Měsíc*

Prémiová

199

/Měsíc*

Gastro

299

/Měsíc*

geniální základní funkce
denní uzávěrka jako účtenka
vlastní vzhled dokladů
bezplatná e-mailová podpora
Zpravodaj
Individuální daňové sazby
bez reklamy na dokladu
pro tablet a smartphone
rychlý tisk účtenek
denní uzávěrka jako dokument PDF
vlastní nastavení platebních metod
včetně adresáře a řízení zákazníků
automatické denní uzávěrky
rozšířené denní uzávěrky
skladové hospodářství a inventury
rozhraní pro čtečky čárových kódů
systém autorizace zaměstnanců
Export do účetních programů
inventurní přehled
vlastní obrázky ke zboží/službám
hromadný tisk dokladů
Export pokladní knihy
odesílání dokladů na e-mail
Tabulkový terminál
Dělení faktury
Vlastní nastavení platebních metod

Plus. 775 CZK / Roční servisní poplatky
od druhého roku.

Plus. 625 CZK / Roční servisní poplatky
od druhého roku.

Plus. 475 CZK / Roční servisní poplatky
od druhého roku.

Plus. 395 CZK / Roční servisní poplatky
od druhého roku.

všechny ceny za měsíc bez DPH

Toto říkají naši zákazníci

Brautmoden Tirol Logo

Jsme s pokladnou helloCash velmi spokojeni. Díky jednouché a přehledné obsluze probíhá obsluha zákazníků hladce. Poměr cena/výkon je také vynikající.

Dagmar Melmer, svatební móda Tyrol

Umbrellaz Logo

super jednoduchá, není třeba žádná složitá příprava!

Umbrellaz

Máte ještě nějaké dotazy?

  • Mohu tisknout faktury i po uplynutí zkušební doby?

  • Jaké platební metody mohu přijmout?

  • helloCash je 100% kompatibilní

  • Kde si mohu stáhnout aplikaci helloCash?

  • Které operační systémy a prohlížeče jsou podporovány?

  • Kolik úsilí potřebuji k založení pokladny?

  • Můžete se kdykoliv odhlásit.

  • Budou náklady účtovány podle počtu mých zaměstnanců?

HelloCash cena – pokladní systém, který stojí méně, než si myslíte

Říká se, že v dnešní době „zadarmo ani kuře nehrabe“, systému HelloCash se toto pořekadlo ale naštěstí netýká. Zatímco většina poskytovatelů pokladních EET systémů vám zadarmo opravdu nic nedá, s HelloCash se vám do rukou dostane špičkový cloudový pokladní systém, za který nemusíte zaplatit ani korunu. Cena HelloCash je totiž překvapivých 0 Kč.

Registrační pokladna zdarma?

Ano, čtete správně. HelloCash je zdarma.  Špičkový pokladní systém HelloCash můžete využívat bezplatně, přičemž získáte veškeré funkce nezbytné pro bezproblémový provoz pokladního EET systému. Za 0 Kč měsíčně můžete využívat propracované a intuitivní rozhraní ve vašem webovém prohlížeči, ve kterém se snadno a rychle zorientujete. A co systém za tuto nepřekonatelnou cenu nabízí? Nastavíte si například vlastní vzhled dokladů (včetně rozměrů, písma, kontaktních údajů nebo loga), vytisknete denní uzávěrku ve formě účtenky, uspořádáte jednotlivé položky na prodejním panelu a vyexportujete důležitá data. A to vše v souladu s EET! HelloCash se totiž o splnění zákonných povinností týkajících se elektronické evidence tržeb postará za vás. S HelloCash zkrátka zdarma získáte všechno to, za co byste u konkurence pravděpodobně zaplatili nemalé částky.

Možností je mnohem víc.

HelloCash nabízí také tři další, profesionální placené modely systému registrační pokladny. Za cenu pouhých 89 Kč/měsíc si můžete pořídit HelloCash ve Střední výbavě, Prémiový model vás potom bude stát 199 Kč, a nejkomplexnější verzi Gastro pořídíte v ceně 299 Kč/měsíc. Ke všem modelům je, počínaje druhým rokem, účtován servisní poplatek. Všechny modely si samozřejmě můžete vyzkoušet zdarma, bez jakýchkoliv závazků. Více informací naleznete na naší stránce https://hellocash.cz/cena. Kromě praktických základních funkcí nabízených v bezplatné verzi vám v jejich placených profesionálních alternativách bude k dispozici celá řada různých praktických „vychytávek“.

Tak trochu neobyčejný pokladní systém.

HelloCash je cloudový pokladní systém. Data tak nejsou ukládána místně na vašem zařízení, ale na vzdáleném cloudovém úložišti, tedy serveru. Kromě většího prostoru pro ukládání vašich dat, vynikajícího zabezpečení a automatických aktualizací potřebných komponent, s sebou použití cloudového systému nese ještě jednu nepostradatelnou výhodu, a tou je přenositelnost. K vašim údajům a celému pokladnímu systému totiž máte přístup kdykoliv a odkudkoliv.

HelloCash je navíc průkopníkem multiplatformního pokladního systému u nás. V praxi to znamená, že mobilní pokladnu uděláte ze svého PC, telefonu nebo tabletu. K dispozici jsou vám totiž aplikace jak pro telefony s OS Android nebo iOS, tak samozřejmě webové rozhraní, které spustíte na jakémkoliv notebooku či počítači. Pokud tedy potřebujete s vaší pokladnou cestovat za zákazníky, právě jste našli ideální řešení. Navíc systém můžete spustit souběžně na několika zařízeních napříč platformami. Každý z vašich zaměstnanců tak u sebe může mít vlastní přenosnou pokladnu, zatímco vy se z pohodlí domova můžete věnovat například skladovému hospodářství, inventurám nebo správě zákazníků.

Ušito na míru vašim potřebám.

Za bezkonkurenční cenu získáte naprosto přizpůsobitelný, ale zároveň plně optimalizovaný a intuitivní pokladní systém. Postará se o soulad se všemi požadavky na EET i GDPR, a vy se proto o nic podobného už starat nemusíte. Ať už jste hoteliérem, kadeřnicí, veterinářkou nebo zemědělcem, tento profesionální systém pokryje veškeré vaše potřeby a předčí vaše očekávání. Vyzkoušejte jej zdarma. Používejte jej zdarma. Lepší cenu než zdarma už nikde jinde nenajdete.

helloCash
Podnik
Právní informace

Registrierkasse Österreich günstig kaufen hellocash Registrierkasse Österreich günstig kaufen hellocash
Copyright © 2020 mRaP GmbH. Všechna práva vyhrazena.