Export funkcí v helloCash

helloCash vám nabízí mnohem více než pouhou pokladnu. S naší základní pokladnou máte k dispozici kompletní řešení registrační pokladny, ale helloCash může udělat mnohem více, od svého jedinečného snadno použitelného rozhraní po analytické funkce a správu zaměstnanců nebo skladů.

Ale co když musíte exportovat data? Ať už jde o účetní software používaný ve společnosti nebo vašeho daňového poradce, je třeba exportovat hotovostní knihy, zásoby nebo exportovat DATEV? Žádný problém, protože helloCash vám nabízí exportní funkci ve všech oblastech souvisejících s účetnictvím.

HelloCash nabízí vše, po čem vaše podnikatelské srdce touží s naším prémiovým pokladním řešením za dostupnou střední cenu.

Export účetní závěrky

Denní výpisy vytvořené automaticky pomocí helloCash i měsíční výpisy, které jsou jasně zobrazeny ve funkci Premium v položce nabídky „Vyhodnocení“, lze exportovat ve formátu PDF i CSV. Údaje, které mají být zahrnuty do účetní závěrky, lze nakonfigurovat ručně v exportu PDF, například můžete nechat generovat obrat za den nebo na zaměstnance nebo nechat zaznamenávat vstupy a výstupy za den. Tyto četné možnosti konfigurace umožňují, aby se systém výpočtu prodeje helloCash dokonale přizpůsobil vašemu vlastnímu systému a poskytl vám veškerá potřebná data. Takže máte vždy na zřeteli své obchodní údaje.

Export přehledu tržeb

V prémiové verzi kliknutím myši lze také exportovat přehled obratů za určité období. Opět existuje řada možností konfigurace, takže data zobrazí přesně to, co opravdu potřebujete právě teď. Společnosti s několika zaměstnanci mohou dokonce zobrazit obrat na zaměstnance. Zjistěte více o tom, kteří zaměstnanci dobře prodávají a kteří z vašich zaměstnanců mohou potřebovat školení.

Ale to není vše, i položky s více daňovými sazbami mohou být zobrazeny podle potřeby. Například máte vždy přehled o tom, co lze očekávat na příští výplatní dani na vstupu.

helloCash
Podnik
Právní informace

Registrierkasse Österreich günstig kaufen hellocash Registrierkasse Österreich günstig kaufen hellocash
Copyright © 2020 mRaP GmbH. Všechna práva vyhrazena.